Začasni premik zbirnega mesta za odpadke s korena ribiškega pomola

Zaradi pričetka del vezanih na obnovo ribiške infrastrukture v občinskem pristanišču Izola, je začasno spremenjena lokacija zbirnega mesta za odpadke, ki je bila do sedaj locirana na korenu ribiškega pomola.

Zabojniki za odlaganje komunalnih odpadkov so premeščeni ob objekt luške kapitanije (pred carinskim pomolom), zabojniki za odlaganje ladijskih odpadkov in ostankov tovora, kot so absorbenti, filtri, z nevarnimi snovmi onesnažene krpe ipd. ter embalažo z ostanki nevarnih snovi pa ob objekt Veliki trg 1 (gledano s strani Sončnega nabrežja), kjer se nahajajo sanitarije za uporabnike občinskega pristanišča.

Za morebitne dodatne informacije smo na razpolago v času uradnih ur, in sicer v ponedeljek, sredo in petek, med 8.00 in 10.00 uro ter med 10.30 in 12.00 uro ali na telefonski številki 05/66–34-950. Lahko nam tudi pišete na elektronski naslov: odvozi@komunala-izola.si.