Obvestilo o popolni zapori odseka Ulice Ivana Regenta

Obveščamo, da bo podjetje FINALI d.o.o. v ponedeljek, 15. 5. 2023 pričelo z gradbenimi deli za rekonstrukcijo odseka Ulice Ivana Regenta v Izoli (JP 641641).

Dela bodo potekala na odseku od križišča z Veluščkovo ulico proti Kajuhovi ulici, v dolžini 90 m.  Zaključek del je predviden do 7. 7. 2023, v tem času pa bo na omenjenem odseku postavljena popolna zapora ceste (skladno z dovoljenjem Občine Izola št. 371-150/2023-5 z dne 10.5.2023).

Obvoz bo potekal po Veluščkovi ulici v smeri Ulice Istrskega odreda. Vozniki, ki bodo prihajali iz parkirišč Ulice Bogomira Magajne bodo z vožnjo lahko nadaljevali po Ulici Ivana Regenta v smeri Južne ceste.

Stanovalci Ulice Ivana Regenta, kjer bodo potekala dela, bodo lahko svoja vozila parkirali na javnih parkiriščih v bližini.

Vse udeležence v prometu prosimo za strpnost ter dosledno upoštevanje prometne signalizacije in odredb pristojnih služb za urejanje prometa.