Obvestilo o začasnih cestnih zaporah v času kolesarske dirke “Velika nagrada Slovenske Istre” 19. 3. 2023

V nedeljo, 19. 3. 2023, bo Izola ponovno gostila kolesarsko dirko – 9. Velika nagrada Slovenske Istre v organizaciji Kolesarske zveze Slovenije, ki bo sicer potekala na območju Izole, Kopra in Pirana.

Med 13. in 17.30 uro bodo tako na posameznih odsekih cest potekale kratkotrajne popolne zapore, na Cankarjevem drevoredu pa bo popolna zapora ceste trajala od 9. do 19. ure.

Start dirke je predviden ob 13. uri na Cankarjevem drevoredu, zaključek dirke pa ob 17. uri na isti lokaciji. Trasa dirke bo potekala skozi kraje Izola, Baredi, Gažon, Šmarje, Dragonja, Sečovlje, Lucija, Strunjan in se zaključila z dvema krogoma po Izoli.

Točen potek trase in druge podrobnosti v zvezi s potekom kolesarske dirke si lahko ogledate na uradni spletni strani organizatorja https://www.gp-slovenianistria.si/dirka

Udeležencem v prometu se zahvaljujemo za strpnost in spoštovanje cestnoprometnih predpisov v času zapor.

Kolesarska dirka – letak