Obvestilo o spremembi urnika odvoza odpadkov med prihajajočimi prazniki

Uporabnike obveščamo, da bo urnik odvoza komunalnih odpadkov med prihajajočimi prazniki spremenjen, kot sledi.

Odvoz komunalnih odpadkov

• v torek, 31. oktobra, se bo odvoz odpadkov izvajal po ustaljenem urniku.
  • v sredo, 1. novembra, komunalnih odpadkov ne bomo odvažali.

Odvoz odpadkov bo izveden v delovnih dneh po praznikih, in sicer z enodnevnim zamikom vse do sobote, 4. novembra. Vse uporabnike zato prosimo, da zabojnike pustijo na odjemnih mestih z enodnevnim zamikom (npr. v četrtek na odjemno mesto postavite zabojnik, ki ga običajno tja postavite v sredo).

Zbirni center Izola in Center za predelavo gradbenih odpadkov

• Zbirni center in Center za predelavo gradbenih odpadkov bosta na dela prosta dneva, torej v torek, 31. oktobra, in v sredo, 1. novembra 2023, zaprta.

Center uporabnih predmetov v mestu, na lokaciji Muzčeva 7, Izola

• Center uporabnih predmetov (CUP), na lokaciji Muzčeva 7, Izola, bo na dela prosta dneva, torej v torek, 31. oktobra, in v sredo, 1. novembra, 2023, zaprt.

Zahvaljujemo se za razumevanje in vam želimo jesensko obarvane ter mirne praznične dni.