Obvestilo o začasni spremembi odvoza odpadkov v prihodnjih dneh in med prvomajskimi prazniki

Uporabnike obveščamo, da bo v prihodnjih dneh in v času prvomajskih praznikov začasno spremenjen urnik odvoza odpadkov.

V sredo, 26. 4. 2023, se bo izjemoma izvedel odvoz odpadkov na območju Industrijske ceste. Odvoz z območja Dobrave bo zato v četrtek, 27. 4. 2023.

V ponedeljek, 1. maja 2023, odvoza odpadkov ne bo, namesto tega dne se bo odvoz komunalnih odpadkov izvajal v nedeljo, 30. 4. 2023.

V torek, 2. maja 2023, bo odvoz potekal po ustaljenem urniku.

Zbirni center bo zaprt na praznične dni, torej 27. aprila ter 1. in 2. maja, CUP v mestu pa bo zaprt od četrtka, 27. aprila, do torka, 2. maja 2023.

Vsem uporabnikom se zahvaljujemo za razumevanje in vam želimo prijetno preživete praznike, ob tem pa ne pozabimo na skrb za urejenost in čistočo okolja.