Obvestilo o spremembi urnika odvoza papirja in kartonske embalaže ter mešanih komunalnih odpadkov

Uporabnike obveščamo, da bo zaradi tehničnih razlogov od danes (srede) do predvidoma petka, 26. 1. 2024, odvoz papirja in kartonske embalaže na celotnem območju občine Izola izjemoma potekal v popoldanskem času.

V popoldanskem času se bo izjemoma izvajal tudi odvoz mešanih komunalnih odpadkov, in sicer:

• danes (v sredo) na območju obrtno-stanovanjske cone ter
  • v četrtek, 25. 1. 2024, na podeželju.

Uporabnike in pravne osebe, ki imajo individualne zabojnike za zbiranje papirja ali mešanih komunalnih odpadkov (slednje zgolj na območju obrtno stanovanjske cone), prosimo, da neizpraznjene zabojnike pustijo na prevzemnem mestu tudi v popoldanskem času.

Uporabnikom se opravičujemo za nastale nevšečnosti in se  zahvaljujemo za razumevanje.