Obvestilo o popolni zapori ceste na odseku Sončno nabrežje–Veliki trg

Obveščamo, da bo zaradi izvedbe gradbenih del v sklopu projekta “Obnova ribiškega pristanišča Izola – II faza – južni del” na odseku občinske ceste od Sončnega nabrežja do Velikega trga od petka, 16. 6. 2023, do vključno petka, 23. 6. 2023, v veljavi popolna zapora ceste, in sicer vsak dan med 8.30 in 18. uro. Prehod bo izjemoma dovoljen vozilom za gradbišče, intervencijskim vozilom in vozilom podjetja Komunala Izola.

Iz istega razloga bo zaprto tudi parkirišče na Velikem trgu, zato uporabnike parkirišča prosimo, da svoja vozila za čas zapore parkirajo na drugih bližnjih parkiriščih.

S tovrstno prometno ureditvijo ob izolski promenadi želimo zagotoviti varnost vseh udeležencev v prometu in mimoidočih ter hitrejši potek izvedbe gradbenih del.

Vse udeležence v prometu prosimo za previdnost ter dosledno upoštevanje prometne signalizacije in odredb pristojnih služb za urejanje prometa.

Za izkazano strpnost in razumevanje se vam vnaprej zahvaljujemo.