Obvestilo o izjemoma spremenjenem urniku odvoza papirja in kartonske embalaže ter mešanih komunalnih odpadkov – PREKLICANO

OBVESTILO PREKLICUJEMO – ODVOZ PONOVNO POTEKA PO USTALJENEM URNIKU

Uporabnike obveščamo, da bo zaradi tehničnih razlogov od ponedeljka, 27. 11. 2023, do predvidoma petka, 1. 12. 2023 , odvoz papirja in kartonske embalaže na celotnem območju občine Izola izjemoma potekal v popoldanskem času.

Izjemoma bo spremenjen tudi odvoz mešanih komunalnih odpadkov na območju obrtno-stanovanjske cone, ki bo v sredo, 29. 11. 2023, potekal v popoldanskem času.

Uporabnike in pravne osebe, ki imajo individualne zabojnike za zbiranje papirja ali mešanih komunalnih odpadkov (slednje zgolj na območju obrtno stanovanjske cone), prosimo, da neizpraznjene zabojnike pustijo na prevzemnem mestu tudi v popoldanskem času.

Uporabnikom se opravičujemo za nastale nevšečnosti in se hkrati zahvaljujemo za razumevanje.