Obvestilo o delni zapori odseka Industrijske ceste zaradi izvajanja gradbenih del

Obveščamo, da bo podjetje FINALI d.o.o., v sredo, 21. 6. 2023 pričelo z gradbenimi deli na odseku Industrijske ceste (LZ 141023), od krožišča na Kajuhovi cesti (LC 140026), ob objektu Kajuhova ulica 11 v smeri Kopra, z namenom navezave podzemne infrastrukture preko Kajuhove ulice na Ulico Ivana Regenta.

Na območju gradbišča bo potekala delna zapora ceste, v skladu z dovoljenjem Občine Izola št. 371-210/2023-3 z dne 12. 6.2023.

Gradbena dela se bodo izvajala predvidoma do 20. 7. 2023.

Obvoz za osebna vozila in voznike z motorji bo potekal po Kajuhovi ulici v smeri Prešernove ceste, za tovorna vozila pa po Južni cesti v smeri Jagodja in Belvederja.

V času izvajanja del bo na Ulici Ivana Regenta še nadalje potekala popolna zapora ceste od križišča z Veluščkovo ulico (JP 641651) v smeri Kajuhove ulice, v dolžini 90 m.

Vse udeležence v prometu prosimo za strpnost ter dosledno upoštevanje prometne signalizacije in odredb pristojnih služb za urejanje prometa.