Javna obravnava predloga Načrta sprejema odpadkov s plovil in ravnanja z njimi v občinskem pristanišču Izola

Spoštovani uporabniki občinskega pristanišča Izola in ostali zainteresirani!

Obveščamo vas, da smo skladno z 9. členom Uredbe o pristaniških zmogljivostih za prevzem odpadkov s plovil  (Ur. l. RS, št. 50/23) v javno obravnavo razgrnili predlog

Načrta sprejema odpadkov s plovil in ravnanja z njimi v občinskem pristanišču Izola.

Predlog načrta bo v tiskani obliki dosegljiv na upravi Javnega podjetja Komunala Izola, d.o.o. v pisarni DE za ekologijo in ravnanje z odpadki. Objavljen bo tudi v elektronski obliki na spletni strani www.komunala-izola.si in Občine Izola www. izola.si.

Predlog načrta je podan v javno obravnavo od 8. 4. 2024 do vključno 8. 5. 2024.

Naprošamo vse zainteresirane, da v predvidenem obdobju morebitne pripombe podajo v pisni obliki, in sicer:

– po elektronski pošti na naslov info@komunala-izola.si,

– v tajništvo Javnega podjetja Komunala Izola, d. o. o., Industrijska cesta 8, 6310 Izola.

Za vsa dodatna vprašanja smo vam na voljo na tel. št. 05/ 66 34 950 ali v času uradnih ur (ponedeljek, sreda, petek med 8.00 in 10.00 ter 10.30 in 12.00 uro) na tel. št. 05/66 34 936. Lahko nam pišete tudi po e-pošti na naslov info@komunala-izola.si.

Priloge