OBVEŠČAMO:

DO PREKLICA IZREDNIH RAZMER, SE ODVOZ KOSOVNIH ODPADKOV IN ZELENEGA REZA NE IZVAJA!

PROSIMO VAS, DA TE ODPADKE DO TAKRAT ZADRŽITE DOMA. HVALA ZA RAZUMEVANJE!

Spoštovani občani in najemniki izolskih poslovnih prostorov!

V teh dneh ste s položnico za plačilo najemnine, prejeli tudi obvestilo o povišanju najemnine, katerega upoštevajte za brezpredmetnega. Omenjeni dopis je bil, na osnovi določil najemne pogodbe, pripravljen še pred nastalimi izrednimi razmerami, pretekli petek pa je nato po programskem avtomatizmu bil posredovan najemnikom skupaj z mesečnimi položnicami. V situaciji, ko smo vsi intenzivno vpeti v aktivnosti za zajezitev širjenja nove virusne bolezni, smo žal spregledali avtomatizacijo nekaterih računalniških postopkov, med katere sodi tudi ta.

Zavedamo se, da se je slednje zgodilo ob najmanj primernem času in se vam za to tudi iskreno opravičujemo. Zagotavljamo vam, da lahko prejeti dopis jemljete kot brezpredmeten, saj skupaj s sodelavci, vodstvom Občine in Županom aktivno iščemo načine, kako bi zaradi nastalih izrednih razmer, najemnine znižali ali jih v določenem obdobju celo ukinili. O teh in dodatnih ukrepih pa bo obravnaval in odločal Občinski svet.

Še enkrat iskreno opravičilo!

Copyright © 2020 Komunala Izola  Rights Reserved.