OBVEŠČAMO:

DO PREKLICA IZREDNIH RAZMER, SE ODVOZ KOSOVNIH ODPADKOV IN ZELENEGA REZA NE IZVAJA!

PROSIMO VAS, DA TE ODPADKE DO TAKRAT ZADRŽITE DOMA. HVALA ZA RAZUMEVANJE!

Spoštovane občanke in občani, cenjeni uporabniki.

Komunala Izola je v skladu z navodili Občine Izola, v sled izrednih razmer zaradi širjenja korona virusa, sprejela odločitev o omejitvi poslovanja s  strankami.

GRE ZA UKREP NAMENJEN VAŠI IN NAŠI VARNOSTI, ZATO SO DO NADALJNJEGA URADNE URE ZA OSEBNI SPREJEM STRANK ODPOVEDANE, KOMUNIKACIJA PA JE PREUSMERJENA  NA TELEFONE OZ. ELEKTRONSKO POŠTO.

Izjemoma bomo stranke osebno sprejemali le v prostorih pokopališke in pogrebne dejavnosti na pokopališču Izola, a izključno za urejanje formalnosti glede pogrebnih storitev. Pred prihodom se je potrebno najaviti na telefonsko številko dežurne pogrebne službe 05 909 13 02.

Zbirni center obratuje po ustaljenem urniku, a upoštevajoč vsa priporočila za zajezitev širjenja korona virusa. Uporabnike prosimo, da morebitni prihod na zbirni center omejijo le na nujne zadeve.

Vse uporabnike prosimo, da se za urejanje zadev vezanih na izvajanje naših storitev, poslužijo spletnih obrazcev in komunikacije preko elektronske pošte oz. nas kontaktirajo po telefonu, v času uradnih ur kot doslej.

Dosegljivi smo na sledeče kontakte:

centrala podjetja                                                  05 66 34 950

DE za ekologijo in ravnanje z odpadki:               05 66 34 971(936)   Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.

Zbirni center:                                                       05 66 34 928           Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.

DE pokopališka in pogrebna dejavnost:             05 66 34 925            Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.

DE vzdrževanje okolja:                                       05 66 34 961            Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.

DE pristaniška dejavnost:                                   05 66 34 955            Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.

DE parkiriscna dejavnost:                                   05 66 34 957            Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.

DE gradnje:                                                         05 66 34 934            Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.

DE kanalizacija:                                                  05 66 34 935            Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.

Sektor nepremičnine:                                          05/66 34 906 (908, 909)      Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.

tajništvo direktorja:                                              05 66 34 930            Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.

dežurna pogrebna služba (24 ur):                       05 909 13 02

dežurna služba-splošna (od 15:00 do 07:00)      05 909 13 04

dežurna služba parkirišča (od 6:00 do 22:00)     05 909 13 03

Zahvaljujemo se vam za prispevek k odgovornemu ravnanju in upoštevanju splošno predpisanih ukrepov, ki so v dani situaciji pomembni za zdravje vseh nas.

Copyright © 2020 Komunala Izola  Rights Reserved.