Vsaka fizična oseba, ki je plačnik storitev ravnanja z odpadki v občini Izola ima v letu 2019 možnost dvakratnega brezplačnega naročila zabojnika velikosti 5m3 za odvoz kosovnih odpadkov in enkratno brezplačno naročilo 5m3 zabojnika za odvoz zelenega reza.

KAJ LAHKO ODLOŽITE V ZABOJNIK ZA KOSOVNE ODPADKE: male gospodinjske aparate in belo tehniko, električno in elektronsko opremo, športne rekvizite (smuči, kolo, itd.), lesene odpadke, vzmetnice, preproge, les, kovinsko ali oblazinjeno pohištvo, igrače, razni sodi, otroške vozičke, manjša sanitarna oprema (umivalnik, školjka, bide, itd.), odpadno železo in barvne kovine.

KAJ NE SMETE ODLOŽITI V ZABOJNIK ZA KOSOVNE ODPADKE: zeleni rez, odpadke, ki nastajajo pri dejavnostih, mešane komunalne odpadke, tekstil, odpadke, ki sodijo na ekološki otok (kartoni, papir), gradbeni material , stiropor in nevarne odpadke.

ODLAGANJE KOSOVNIH ODPADKOV NA EKOLOŠKE OTOKE IN V NARAVO NI DOVOLJENO!

Naročanje zabojnikov za kosovne odpadke in zeleni rez je možno po

ali po

- telefonu v ponedeljek, sredo in petek med 8.00 in 10.00 uro ter med 10.30 in 12.00 uro na telefonski številki 05/66-34-928.

Copyright © 2019 Komunala Izola  Rights Reserved.