Spoštovani uporabniki občinskega pristanišča Izola in ostali zainteresirani!

Obveščamo vas, da smo skladno s 7. Členom Uredbe o pristaniških zmogljivostih za prevzem ladijskih odpadkov in ostankov tovora (Ur. l., št. 78/08) v javno obravnavo razgrnili predlog:

Načrta o prevzemu ladijskih odpadkov in ostankov tovora v občinskem pristanišču Izola

Predlog načrta bo dosegljiv v pisarni pristaniške in parkiriščne dejavnosti v tiskani obliki. Objavljen bo tudi v elektronski obliki na spletni strani:

www. komunala-izola.si
www. izola.si

Predlog načrta je podan v javno obravnavo od 8. 6. 2018 do vključno 21. 6. 2018.

Naprošamo vse zainteresira, da v predvidenem obdobju podate morebitne pripombe v pisni obliki na:

- v tajništvo javnega podjetja Komunala Izola, d. o. o., Industrijska cesta 8, 6310 Izola.

Javno podjetje Komunala Izola, d. o. o.

Priloga