V kolikor iščete primeren poslovni prostor za vašo dejavnost, ne spreglejte razpoložljivih poslovnih prostorov v središču Izole, ki omogočajo izvajanje različnih storitvenih dejavnosti - gostinske, pisarniške, skladiščne, itd. Prostori so takoj razpoložljivi, oddajajo pa se v najem za obdobje 1 leta (od sklenitve pogodbe), z možnostjo podaljšanja do 5 let. Na razpolago je le še 8 poslovnih prostorov.

V preteklem letu smo prevzeli upravljanje stanovanj in poslovnih prostorov v lastni Občine Izola, in slednjih je kar 250. Pri obravnavi naših obstoječih in bodočih najemnikov dajemo velik poudarek osebnemu pristopu, s čimer želimo omogočiti učinkovito in dostopnejšo oddajo nepremičnin ter zagotoviti višjo stopnjo zadovoljstva najemnikov z našimi storitvami.

Prednosti, ki jih nudimo našim obstoječim in bodočim najemnikom so:

-       ažurna informiranost o razpoložljivih poslovnih prostorih (označba poslovnih prostorov s plakati, obvestila na spletnih straneh, v tiskanih in radijskih medijih, ažurne objave razpisov in vseh informacij v zvezi z nepremičninami),

-       hitro in učinkovito komuniciranje, ki ga omogoča namenska spletna aplikacija za oddajo naročil in najavo potrebnih popravil oz. ureditve prostora,

-       prisotnost na terenu,

-       možnost izvedbe vseh gradbenih posegov v prostoru neposredno s strani najemodajalca.

Prijave za najem razpoložljivih prostorov, zbiramo do vključno 4. 6. 2018. Vse informacije oz. razpisna dokumentacija v zvezi s predmetnimi prostori je dostopna na naši spletni strani (AKTIVNOSTI / Razpisi in objave), strankam pa smo v času uradnih ur na razpolago tako telefonsko, na tel. št. 05/66 34 950 ali osebno. Po dogovoru je možen tudi ogled željenih prostorov.

Vabimo vas, da svojo priložnost na poslovnem področju poiščete v sodelovanju z nami.